×
Hakkımızda Sıkça Sorulan Sorular İletişim

Sıkça Sorulanlar

Rabam nedir?

Rabam, aracınızla ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz dijital bir araç platformudur.

Rabam bana nasıl yardımcı olur?

Rabam aracınızın tüm ihtiyaçları için yanında! Üstelik tüm bu hizmetlerden faydalanırken aracın bizlere emanet.

  • Satın aldığın hizmet için valemiz adresine gelir,
  • Aracın güvenlik kontrolleri ardından teslim alınır,
  • Hizmet standartlarımıza uygun şekilde gerçekleştirilir,
  • izmetin tamamlandıktan sonra sorunsuz bir şekilde adresine teslim edilir.

Hangi hizmetlerden faydalanabilirim?

Rabam ile şimdilik; bakım, muayene, araç yıkama, mini hasar onarımı, ekspertiz, akaryakıt , lastik değişimi hizmetlerinden kolayca faydalanabilirsin.

Rabam hangi bölgelerde hizmet veriyor?

Şimdilik sadece İstanbul'daki anlaşmalı yetkili servisler ve yetkili hizmet noktaları ile araç sahiplerine hizmet veriyoruz.

Rabam’ı nasıl kullanırım?

Rabam, ücretsiz bir mobil uygulamadır. App Store ya da Google Play üzerinden uygulamamızı indirebilirsin. Uygulamada kayıt oluşturarak hizmetleri görüntüleyebilir ve Rabam’ı kullanmaya başlayabilirsin.

Neden Rabam’ı tercih etmeliyim?

Rabam, otomotiv dünyası ile araç sahipleri arasında bir köprü vazifesi görmektedir ve daima kullanıcısının yanındadır. Standardı olmayan bir dünya içerisinde kullanıcılarımızın doğru hizmete, doğru servise gerçek piyasa fiyatları ile ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm bu dünya içerisindeki fiyat politikasını şeffaf ve güvenilir hale getirmek istiyoruz!

Aracımı teslim etmek için neden Rabam’a güvenmeliyim?

Rabam; “Senin aracın, bizim aracımızdır! ”mottosuyla yola çıktı. Hizmet standartlarımız gereği bütün yetki belgelerine sahip olan valelerle çalışıyoruz. Tüm vale seçimleri Rabam yetkilileri tarafından özenle gerçekleştirmektedir.

İş birliği sağladığımız tüm servisler, yetkili servislerdir. Yetkili servisler ile iş birliği sürecimizde doğru hizmete, gerçek piyasa fiyatları üzerinden ulaşma güvencesini almaktayız. Kullanıcılarımızın hakları ve araç güvenlikleri Rabam tarafından korunmaktadır.

Faydalanmak istediğim hizmet ile ilgili ödemeyi ne zaman yapıyorum?

Faydalanmak istediğin hizmet için ödemeni mobil uygulamamız üzerinden güvenlik koşulları altında gerçekleştirirsin. Aldığın hizmet tamamlanıp aracın adresine geri teslim edilene kadar ödemiş olduğun ücret provizyon aşamasında bekletilmektedir. Aracın hizmet noktasından teslim alınıp adresine doğru yola çıktığında ödeme süreci tamamlanır.

Provizyon aşamasında gerçekleşen herhangi bir iptal durumunda ödenen ücret kullanıcımıza geri iade edilir.