×
Hakkımızda Sıkça Sorulan Sorular İletişim

Hakkımızda

  • Rabam’la Tanışın

    Aracınla ilgili tüm ihtiyaçlarını tek bir uygulama altında toplamaya odaklanmış bir startup’ız. Bugün, binlerce ileri görüşlü araç sahibine, araçları ile ilgili ihtiyaçlarını hiç olmadığı kadar hızlı, güvenli ve şeffaf bir şekilde sağlayabilmeleri için ücretsiz bir uygulama sunuyoruz.


    Kuruluş Hikayemiz

    “Teknolojinin her alan ve sektör ile iç içe geçtiği bu dönemde otomotiv ile ilgili her şey neden cebimizde olmasın?” dedik. Bu düşüncemizin üzerine giderek yeni nesil bir araç uygulaması fikri üzerine çalıştık ve Rabam'ın temellerini 2021'de attık. Aynı yıl içerisinde hem rabam.com’u hem de mobil uygulamamızı Google Play ve App Store’da devreye alarak kullanıcılarımıza hizmet vermeye başladık.

    Şimdilik sadece İstanbul’da kullanıcılarımıza hizmet sağlıyoruz fakat çok yakında, tüm Türkiye’de hizmet vermek için çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz.

R. Kaan Aydoğan
CEO, Founder
Kurucumuzla Tanışın

2011’de The George Washington University, Uluslararası İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Farklı sektörlerde deneyim kazanmak için Turizm, Otomotiv ve Finans sektörlerinde staj yapmış ve iş hayatına aile işi olan otomotiv sektöründe 2.El Satış Danışmanı olarak göreve başlamıştır. Günümüzde, Otomotiv, Enerji, Turizm ve Temizlik sektörlerinde hizmet veren aile şirketi içerisinde farklı departmanları da deneyimleyerek yönetici pozisyonuna gelmiştir.

2021 yılında bayisi oldukları marka dışında, kapıdan kapıya hizmeti daha da geliştirme fikriyle yola çıkarak, otomotiv dünyasının daha büyük teknolojik yatırımlara ihtiyaç duyduğunun farkına varmış ve araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak ve her sorununda yanında olacak olan RABAM’ın temellerini atmıştır.